Dezent RE 7x17 5x112 ET38 silver

Barva
stříbrná

zatím nedokážu posoudit

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Nízká cena a slušivé na autě.

Spokojený, nemám žádné výhrady

rychlé dodání

Barva
stříbrná

povrchová úprava: stříbrná

Alu kola Dezent RE jsou velice elegantní alu kola ve stříbrném provedení. Alu kola Dezent Re mají hladké tvary, které se velmi dobře čistí a jsou vhodná i na zimní období.

zatím nedokážu posoudit

• , zakoupeno v Pneumatiky.cz

• Nízká cena a slušivé na autě.

Spokojený, nemám žádné výhrady

• kola jsem koupila protože mi vyhovovala cena
    • mohla jsem si je vyzvednout osobně

protože mi vyhovovala
    byla dobrá cena
    rychlé dodání

• , zakoupeno v Alukola-levně.cz

Chtěl jsem nějaká alu kola na zimu a tyto byly cenově dostačující.

• , zakoupeno v MOJEPNEU.CZ

• Super kola na aute vypadaj suprove.

Libila se mi cena a samozrejme i kola.